Model-yıl maliyet merkezi • 2026
2024 Jaguar F-Type MTV
12 motor/versiyon için 15.000 km/yıl referans kullanımla hesaplanmış maliyet aralığı.
Yıllık nakit maliyet aralığı139.261,50 ₺ – 435.051,00 ₺
Yakıt / enerji aralığı92.461,50 ₺ – 125.565,00 ₺Versiyon ve tüketim değerine göre.
2024 F-Type motor seçenekleri
| Motor / versiyon | Yakıt | MTV aralığı | Yakıt / enerji | Sigorta ref. | Yıllık toplam |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.0L 8AT RWD (300 HP)8-speed automatic · | Benzin | 30.679,00 ₺ – 33.474,00 ₺ | 92.461,50 ₺ | 0,00 ₺ | 150.134,00 ₺ |
| 2.0L 8AT RWD (300 HP)8-speed automatic Quickshift · | Benzin | 30.679,00 ₺ – 33.474,00 ₺ | 92.461,50 ₺ | 0,00 ₺ | 150.134,00 ₺ |
| 3.0L 8AT AWD (380 HP)8-speed automatic Quickshift · | Benzin | 64.175,00 ₺ – 70.018,00 ₺ | 101.593,50 ₺ | 0,00 ₺ | 194.286,00 ₺ |
| 3.0L 8AT RWD (380 HP)8-speed automatic Quickshift · | Benzin | 64.175,00 ₺ – 70.018,00 ₺ | 98.169,00 ₺ | 0,00 ₺ | 190.861,50 ₺ |
| 3.0L V6 8AT AWD (380 HP)8-speed automatic · | Benzin | 30.679,00 ₺ – 33.474,00 ₺ | 101.593,50 ₺ | 0,00 ₺ | 159.266,00 ₺ |
| 3.0L V6 8AT RWD (380 HP)8-speed automatic · | Benzin | 64.175,00 ₺ – 70.018,00 ₺ | 98.169,00 ₺ | 0,00 ₺ | 190.861,50 ₺ |
| 5.0L V8 8AT AWD (450 HP)8-speed automatic · | Benzin | 251.554,00 ₺ – 274.415,00 ₺ | 125.565,00 ₺ | 0,00 ₺ | 414.145,50 ₺ |
| 5.0L V8 8AT AWD (450 HP)8-speed automatic Quickshift · | Benzin | 251.554,00 ₺ – 274.415,00 ₺ | 125.565,00 ₺ | 0,00 ₺ | 414.145,50 ₺ |
| 5.0L V8 8AT AWD (575 HP)8-speed automatic Quickshift · | Benzin | 251.554,00 ₺ – 274.415,00 ₺ | 125.565,00 ₺ | 0,00 ₺ | 414.145,50 ₺ |
| 5.0L V8 8AT AWD (575 HP)8-speed automatic · | Benzin | 251.554,00 ₺ – 274.415,00 ₺ | 125.565,00 ₺ | 0,00 ₺ | 414.145,50 ₺ |
| 5.0L V8 8AT RWD (450 HP)8-speed automatic Quickshift · | Benzin | 251.554,00 ₺ – 274.415,00 ₺ | 120.999,00 ₺ | 0,00 ₺ | 409.579,50 ₺ |
| 5.0L V8 8AT RWD (450 HP)8-speed automatic · | Benzin | 251.554,00 ₺ – 274.415,00 ₺ | 120.999,00 ₺ | 0,00 ₺ | 409.579,50 ₺ |
Bu sayfa neden farklı?
Tek bir motoru değil, 2024 yılında bu modelde bulunan motor/versiyonları aynı kullanım senaryosunda karşılaştırır. Böylece motor seçiminin MTV, tüketim ve toplam yıllık gider üzerindeki etkisi doğrudan görülebilir.