Model-yıl maliyet merkezi • 2026
2021 Jaguar F-Type MTV
12 motor/versiyon için 15.000 km/yıl referans kullanımla hesaplanmış maliyet aralığı.
Yıllık nakit maliyet aralığı132.755,50 ₺ – 366.965,00 ₺
Yakıt / enerji aralığı92.461,50 ₺ – 125.565,00 ₺Versiyon ve tüketim değerine göre.
2021 F-Type motor seçenekleri
| Motor / versiyon | Yakıt | MTV aralığı | Yakıt / enerji | Sigorta ref. | Yıllık toplam |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.0L 8AT RWD (300 HP)8-speed automatic · | Benzin | 23.625,00 ₺ – 25.784,00 ₺ | 92.461,50 ₺ | 0,00 ₺ | 143.310,00 ₺ |
| 2.0L 8AT RWD (300 HP)8-speed automatic Quickshift · | Benzin | 23.625,00 ₺ – 25.784,00 ₺ | 92.461,50 ₺ | 0,00 ₺ | 143.310,00 ₺ |
| 3.0L 8AT AWD (380 HP)8-speed automatic Quickshift · | Benzin | 55.837,00 ₺ – 60.905,00 ₺ | 101.593,50 ₺ | 0,00 ₺ | 186.108,50 ₺ |
| 3.0L 8AT RWD (380 HP)8-speed automatic Quickshift · | Benzin | 55.837,00 ₺ – 60.905,00 ₺ | 98.169,00 ₺ | 0,00 ₺ | 182.684,00 ₺ |
| 3.0L V6 8AT AWD (380 HP)8-speed automatic · | Benzin | 23.625,00 ₺ – 25.784,00 ₺ | 101.593,50 ₺ | 0,00 ₺ | 152.442,00 ₺ |
| 3.0L V6 8AT RWD (380 HP)8-speed automatic · | Benzin | 55.837,00 ₺ – 60.905,00 ₺ | 98.169,00 ₺ | 0,00 ₺ | 182.684,00 ₺ |
| 5.0L V8 8AT AWD (450 HP)8-speed automatic · | Benzin | 188.627,00 ₺ – 205.781,00 ₺ | 125.565,00 ₺ | 0,00 ₺ | 348.913,00 ₺ |
| 5.0L V8 8AT AWD (450 HP)8-speed automatic Quickshift · | Benzin | 188.627,00 ₺ – 205.781,00 ₺ | 125.565,00 ₺ | 0,00 ₺ | 348.913,00 ₺ |
| 5.0L V8 8AT AWD (575 HP)8-speed automatic Quickshift · | Benzin | 188.627,00 ₺ – 205.781,00 ₺ | 125.565,00 ₺ | 0,00 ₺ | 348.913,00 ₺ |
| 5.0L V8 8AT AWD (575 HP)8-speed automatic · | Benzin | 188.627,00 ₺ – 205.781,00 ₺ | 125.565,00 ₺ | 0,00 ₺ | 348.913,00 ₺ |
| 5.0L V8 8AT RWD (450 HP)8-speed automatic Quickshift · | Benzin | 188.627,00 ₺ – 205.781,00 ₺ | 120.999,00 ₺ | 0,00 ₺ | 344.347,00 ₺ |
| 5.0L V8 8AT RWD (450 HP)8-speed automatic · | Benzin | 188.627,00 ₺ – 205.781,00 ₺ | 120.999,00 ₺ | 0,00 ₺ | 344.347,00 ₺ |
Bu sayfa neden farklı?
Tek bir motoru değil, 2021 yılında bu modelde bulunan motor/versiyonları aynı kullanım senaryosunda karşılaştırır. Böylece motor seçiminin MTV, tüketim ve toplam yıllık gider üzerindeki etkisi doğrudan görülebilir.