Model-yıl maliyet merkezi • 2026

2020 Volkswagen Up Yakıt Maliyeti

15 motor/versiyon için 15.000 km/yıl referans kullanımla hesaplanmış maliyet aralığı.

Yıllık nakit maliyet aralığı52.010,50 ₺ – 91.962,50 ₺
Yakıt / enerji aralığı33.103,50 ₺ – 53.650,50 ₺Versiyon ve tüketim değerine göre.

2020 Up motor seçenekleri

Motor / versiyonYakıtMTV aralığıYakıt / enerjiSigorta ref.Yıllık toplam
1.0 ASG 1L Benzin 60 HP robotrobot · HatchbackBenzin2.238,00 ₺ – 2.693,00 ₺50.226,00 ₺0,00 ₺78.835,50 ₺
1.0 ASG 1L Benzin 75 HP robotrobot · HatchbackBenzin2.238,00 ₺ – 2.693,00 ₺51.367,50 ₺0,00 ₺79.977,00 ₺
1.0 BlueMotion MT 1L Benzin 60 HP ManualManual · HatchbackBenzin2.238,00 ₺ – 2.693,00 ₺46.801,50 ₺0,00 ₺75.411,00 ₺
1.0 BlueMotion MT 1L Benzin 75 HP ManualManual · HatchbackBenzin2.238,00 ₺ – 2.693,00 ₺47.943,00 ₺0,00 ₺76.552,50 ₺
1.0 EcoFuel MT 1L Benzin 68 HP ManualManual · HatchbackBenzin2.238,00 ₺ – 2.693,00 ₺50.226,00 ₺0,00 ₺78.835,50 ₺
1.0 MT 1L Benzin 60 HP ManualManual · HatchbackBenzin2.238,00 ₺ – 2.693,00 ₺51.367,50 ₺0,00 ₺79.977,00 ₺
1.0 MT 1L Benzin 75 HP ManualManual · HatchbackBenzin2.238,00 ₺ – 2.693,00 ₺53.650,50 ₺0,00 ₺82.260,00 ₺
1.0 TSI 5MT FWD (90 HP)5-speed manual · Benzin2.238,00 ₺ – 2.693,00 ₺53.650,50 ₺0,00 ₺82.260,00 ₺
1.0L 5AT FWD (75 HP)5-speed automatic · Benzin2.238,00 ₺ – 2.693,00 ₺47.943,00 ₺0,00 ₺76.552,50 ₺
1.0L 5AT FWD (75 HP)5-speed automatic · Benzin2.238,00 ₺ – 2.693,00 ₺47.943,00 ₺0,00 ₺76.552,50 ₺
1.0L 5MT FWD (60 HP)5-speed manual · Benzin2.238,00 ₺ – 2.693,00 ₺50.226,00 ₺0,00 ₺78.835,50 ₺
1.0L 5MT FWD (68 HP)5-speed manual · CNG2.238,00 ₺ – 2.693,00 ₺33.103,50 ₺0,00 ₺61.713,00 ₺
1.0L 5MT FWD (75 HP)5-speed manual · Benzin2.238,00 ₺ – 2.693,00 ₺50.226,00 ₺0,00 ₺78.835,50 ₺
1.0L 5MT FWD (75 HP)5-speed manual · Benzin2.238,00 ₺ – 2.693,00 ₺50.226,00 ₺0,00 ₺78.835,50 ₺
1.0L TSI 5MT FWD (90 HP)5-speed manual · Benzin2.238,00 ₺ – 2.693,00 ₺53.650,50 ₺0,00 ₺82.260,00 ₺

Bu sayfa neden farklı?

Tek bir motoru değil, 2020 yılında bu modelde bulunan motor/versiyonları aynı kullanım senaryosunda karşılaştırır. Böylece motor seçiminin MTV, tüketim ve toplam yıllık gider üzerindeki etkisi doğrudan görülebilir.