Model-yıl maliyet merkezi • 2026

2017 Volkswagen Sharan Yıllık Toplam Maliyet

14 motor/versiyon için 15.000 km/yıl referans kullanımla hesaplanmış maliyet aralığı.

Yıllık nakit maliyet aralığı92.742,10 ₺ – 144.129,00 ₺
Yakıt / enerji aralığı63.449,10 ₺ – 95.886,00 ₺Versiyon ve tüketim değerine göre.

2017 Sharan motor seçenekleri

Motor / versiyonYakıtMTV aralığıYakıt / enerjiSigorta ref.Yıllık toplam
1.4 AMT 1.4L Benzin 150 HP Electronic with 2 clutchElectronic with 2 clutch · Benzin4.354,00 ₺ – 4.354,00 ₺75.339,00 ₺0,00 ₺105.837,00 ₺
1.4 MT 1.4L Benzin 150 HP ManualManual · Benzin4.354,00 ₺ – 4.354,00 ₺73.056,00 ₺0,00 ₺103.554,00 ₺
1.4L TSI BlueMotion 6MT FWD (150 HP)6-speed manual · Benzin4.354,00 ₺ – 4.354,00 ₺82.188,00 ₺0,00 ₺112.686,00 ₺
2.0 AMT 2L Benzin 220 HP robotrobot · Benzin12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺83.329,50 ₺0,00 ₺122.097,50 ₺
2.0 AMT 2L Dizel 150 HP Electronic with 2 clutchElectronic with 2 clutch · Dizel12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺64.693,20 ₺0,00 ₺103.461,20 ₺
2.0 AMT 2L Dizel 177 HP robotrobot · Dizel12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺69.669,60 ₺0,00 ₺108.437,60 ₺
2.0 AMT 2L Dizel 184 HP Electronic with 2 clutchElectronic with 2 clutch · Dizel12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺65.937,30 ₺0,00 ₺104.705,30 ₺
2.0 AMT 4WD 2L Dizel 177 HP robotrobot · Dizel12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺79.622,40 ₺0,00 ₺118.390,40 ₺
2.0 MT 2L Dizel 115 HP ManualManual · Dizel12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺63.449,10 ₺0,00 ₺102.217,10 ₺
2.0 MT 2L Dizel 184 HP ManualManual · Dizel12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺65.937,30 ₺0,00 ₺104.705,30 ₺
2.0 MT 4WD 2L Dizel 150 HP ManualManual · Dizel12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺70.913,70 ₺0,00 ₺109.681,70 ₺
2.0L TDI BlueMotion 6MT FWD (140 HP)6-speed manual · Dizel12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺68.425,50 ₺0,00 ₺107.193,50 ₺
2.0L TDI BlueMotion 6MT FWD (170 HP)6-speed manual · Dizel12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺72.157,80 ₺0,00 ₺110.925,80 ₺
2.0L TSI 6AT FWD (200 HP)6-speed automatic (DSG) · Benzin12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺95.886,00 ₺0,00 ₺134.654,00 ₺

Bu sayfa neden farklı?

Tek bir motoru değil, 2017 yılında bu modelde bulunan motor/versiyonları aynı kullanım senaryosunda karşılaştırır. Böylece motor seçiminin MTV, tüketim ve toplam yıllık gider üzerindeki etkisi doğrudan görülebilir.