Model-yıl maliyet merkezi • 2026
2011 Toyota Vellfire Yakıt Maliyeti
9 motor/versiyon için 15.000 km/yıl referans kullanımla hesaplanmış maliyet aralığı.
Yıllık nakit maliyet aralığı81.647,50 ₺ – 169.997,00 ₺
Yakıt / enerji aralığı60.499,50 ₺ – 125.565,00 ₺Versiyon ve tüketim değerine göre.
2011 Vellfire motor seçenekleri
| Motor / versiyon | Yakıt | MTV aralığı | Yakıt / enerji | Sigorta ref. | Yıllık toplam |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.4 CVT 2WD 2.4L Benzin 170 HP Continuously variable transmission (CVT)Continuously variable transmission (CVT) · Minivan | Benzin | 4.479,00 ₺ – 4.479,00 ₺ | 98.169,00 ₺ | 0,00 ₺ | 128.792,00 ₺ |
| 2.4 CVT 2WD 2.4L Benzin 170 HP Continuously variable transmission (CVT)Continuously variable transmission (CVT) · Minivan | Benzin | 4.479,00 ₺ – 4.479,00 ₺ | 98.169,00 ₺ | 0,00 ₺ | 128.792,00 ₺ |
| 2.4 CVT 4WD 2.4L Benzin 170 HP Continuously variable transmission (CVT)Continuously variable transmission (CVT) · Minivan | Benzin | 4.479,00 ₺ – 4.479,00 ₺ | 100.452,00 ₺ | 0,00 ₺ | 131.075,00 ₺ |
| 2.4 CVT 4WD 2.4L Benzin 170 HP Continuously variable transmission (CVT)Continuously variable transmission (CVT) · Minivan | Benzin | 4.479,00 ₺ – 4.479,00 ₺ | 100.452,00 ₺ | 0,00 ₺ | 131.075,00 ₺ |
| 2.4 Hybrid CVT 4WD 2.4L Hibrit 150 HP Continuously variable transmission (CVT)Continuously variable transmission (CVT) · Minivan | Hibrit | 4.479,00 ₺ – 4.479,00 ₺ | 60.499,50 ₺ | 0,00 ₺ | 91.122,50 ₺ |
| 3.5 AT 2WD 3.5L Benzin 280 HP AutomaticAutomatic · Minivan | Benzin | 8.813,00 ₺ – 8.813,00 ₺ | 119.857,50 ₺ | 0,00 ₺ | 154.814,50 ₺ |
| 3.5 AT 2WD 3.5L Benzin 280 HP AutomaticAutomatic · Minivan | Benzin | 8.813,00 ₺ – 8.813,00 ₺ | 119.857,50 ₺ | 0,00 ₺ | 154.814,50 ₺ |
| 3.5 AT 4WD 3.5L Benzin 280 HP AutomaticAutomatic · Minivan | Benzin | 8.813,00 ₺ – 8.813,00 ₺ | 125.565,00 ₺ | 0,00 ₺ | 160.522,00 ₺ |
| 3.5 AT 4WD 3.5L Benzin 280 HP AutomaticAutomatic · Minivan | Benzin | 8.813,00 ₺ – 8.813,00 ₺ | 125.565,00 ₺ | 0,00 ₺ | 160.522,00 ₺ |
Bu sayfa neden farklı?
Tek bir motoru değil, 2011 yılında bu modelde bulunan motor/versiyonları aynı kullanım senaryosunda karşılaştırır. Böylece motor seçiminin MTV, tüketim ve toplam yıllık gider üzerindeki etkisi doğrudan görülebilir.