Model-yıl maliyet merkezi • 2026
2023 Toyota Gr Supra MTV
6 motor/versiyon için 15.000 km/yıl referans kullanımla hesaplanmış maliyet aralığı.
Yıllık nakit maliyet aralığı136.180,00 ₺ – 224.372,00 ₺
Yakıt / enerji aralığı95.886,00 ₺ – 127.848,00 ₺Versiyon ve tüketim değerine göre.
2023 Gr Supra motor seçenekleri
| Motor / versiyon | Yakıt | MTV aralığı | Yakıt / enerji | Sigorta ref. | Yıllık toplam |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.0L 8AT RWD (255 HP)8-speed automatic · | Benzin | 23.625,00 ₺ – 25.784,00 ₺ | 95.886,00 ₺ | 0,00 ₺ | 146.734,50 ₺ |
| 2L SIDI Automatic (S8)Automatic (S8) · Two Seaters | Benzin | 23.625,00 ₺ – 25.784,00 ₺ | 99.424,65 ₺ | 0,00 ₺ | 150.273,15 ₺ |
| 3.0L 6MT RWD (340 HP)6-speed manual · | Benzin | 55.837,00 ₺ – 60.905,00 ₺ | 127.848,00 ₺ | 0,00 ₺ | 212.363,00 ₺ |
| 3.0L 8AT RWD (340 HP)8-speed automatic · | Benzin | 55.837,00 ₺ – 60.905,00 ₺ | 107.301,00 ₺ | 0,00 ₺ | 191.816,00 ₺ |
| 3L SIDI Automatic (S8)Automatic (S8) · Two Seaters | Benzin | 55.837,00 ₺ – 60.905,00 ₺ | 103.305,75 ₺ | 0,00 ₺ | 187.820,75 ₺ |
| 3L SIDI Manual 6-spdManual 6-spd · Two Seaters | Benzin | 55.837,00 ₺ – 60.905,00 ₺ | 127.848,00 ₺ | 0,00 ₺ | 212.363,00 ₺ |
Bu sayfa neden farklı?
Tek bir motoru değil, 2023 yılında bu modelde bulunan motor/versiyonları aynı kullanım senaryosunda karşılaştırır. Böylece motor seçiminin MTV, tüketim ve toplam yıllık gider üzerindeki etkisi doğrudan görülebilir.