Model-yıl maliyet merkezi • 2026

2017 Toyota Auris MTV

14 motor/versiyon için 15.000 km/yıl referans kullanımla hesaplanmış maliyet aralığı.

Yıllık nakit maliyet aralığı63.322,40 ₺ – 107.321,50 ₺
Yakıt / enerji aralığı39.952,50 ₺ – 67.348,50 ₺Versiyon ve tüketim değerine göre.

2017 Auris motor seçenekleri

Motor / versiyonYakıtMTV aralığıYakıt / enerjiSigorta ref.Yıllık toplam
1.2 1.2L Benzin 116 HP Continuously variable transmission (CVT)Continuously variable transmission (CVT) · Benzin2.238,00 ₺ – 2.238,00 ₺54.792,00 ₺0,00 ₺83.174,00 ₺
1.2 1.2L Benzin 116 HP ManualManual · Benzin2.238,00 ₺ – 2.238,00 ₺53.650,50 ₺0,00 ₺82.032,50 ₺
1.2L 6MT FWD (116 HP)6-speed manual · Benzin2.238,00 ₺ – 2.238,00 ₺54.792,00 ₺0,00 ₺83.174,00 ₺
1.2L CVT FWD (116 HP)CVT · Benzin2.238,00 ₺ – 2.238,00 ₺52.509,00 ₺0,00 ₺80.891,00 ₺
1.3 1.3L Benzin 99 HP ManualManual · Benzin4.354,00 ₺ – 4.354,00 ₺63.924,00 ₺0,00 ₺94.422,00 ₺
1.3L 6MT FWD (99 HP)6-speed manual · Benzin4.354,00 ₺ – 4.354,00 ₺62.782,50 ₺0,00 ₺93.280,50 ₺
1.4 1.4L Dizel 90 HP ManualManual · Dizel4.354,00 ₺ – 4.354,00 ₺48.519,90 ₺0,00 ₺79.017,90 ₺
1.4L 6MT FWD (90 HP)6-speed manual · Dizel4.354,00 ₺ – 4.354,00 ₺42.299,40 ₺0,00 ₺72.797,40 ₺
1.6 1.6L Benzin 132 HP Continuously variable transmission (CVT)Continuously variable transmission (CVT) · Benzin4.354,00 ₺ – 4.354,00 ₺65.065,50 ₺0,00 ₺95.563,50 ₺
1.6 1.6L Benzin 132 HP ManualManual · Benzin4.354,00 ₺ – 4.354,00 ₺67.348,50 ₺0,00 ₺97.846,50 ₺
1.6 1.6L Dizel 112 HP ManualManual · Dizel4.354,00 ₺ – 4.354,00 ₺51.008,10 ₺0,00 ₺81.506,10 ₺
1.6L 6MT FWD (112 HP)6-speed manual · Dizel4.354,00 ₺ – 4.354,00 ₺51.008,10 ₺0,00 ₺81.506,10 ₺
1.8 1.8L Hibrit 136 HP Continuously variable transmission (CVT)Continuously variable transmission (CVT) · Hibrit8.145,00 ₺ – 8.145,00 ₺39.952,50 ₺0,00 ₺74.241,50 ₺
1.8L eCVT FWD (136 HP)eCVT · Hibrit8.145,00 ₺ – 8.145,00 ₺41.094,00 ₺0,00 ₺75.383,00 ₺

Bu sayfa neden farklı?

Tek bir motoru değil, 2017 yılında bu modelde bulunan motor/versiyonları aynı kullanım senaryosunda karşılaştırır. Böylece motor seçiminin MTV, tüketim ve toplam yıllık gider üzerindeki etkisi doğrudan görülebilir.