Model-yıl maliyet merkezi • 2026

2017 Škoda Citigo Yakıt Maliyeti

14 motor/versiyon için 15.000 km/yıl referans kullanımla hesaplanmış maliyet aralığı.

Yıllık nakit maliyet aralığı52.010,50 ₺ – 91.507,50 ₺
Yakıt / enerji aralığı33.103,50 ₺ – 53.650,50 ₺Versiyon ve tüketim değerine göre.

2017 Citigo motor seçenekleri

Motor / versiyonYakıtMTV aralığıYakıt / enerjiSigorta ref.Yıllık toplam
1.0 ASG Green Tec 1L Benzin 60 HP robotrobot · HatchbackBenzin2.238,00 ₺ – 2.238,00 ₺46.801,50 ₺0,00 ₺75.183,50 ₺
1.0 ASG Green Tec 1L Benzin 75 HP robotrobot · HatchbackBenzin2.238,00 ₺ – 2.238,00 ₺47.943,00 ₺0,00 ₺76.325,00 ₺
1.0 AT 1L Benzin 60 HP AutomaticAutomatic · HatchbackBenzin2.238,00 ₺ – 2.238,00 ₺50.226,00 ₺0,00 ₺78.608,00 ₺
1.0 AT 1L Benzin 75 HP AutomaticAutomatic · HatchbackBenzin2.238,00 ₺ – 2.238,00 ₺51.367,50 ₺0,00 ₺79.749,50 ₺
1.0 CNG MT Green tec 1L Benzin 68 HP ManualManual · HatchbackBenzin2.238,00 ₺ – 2.238,00 ₺52.509,00 ₺0,00 ₺80.891,00 ₺
1.0 G-TEC MT 1L Benzin 68 HP ManualManual · HatchbackBenzin2.238,00 ₺ – 2.238,00 ₺33.103,50 ₺0,00 ₺61.485,50 ₺
1.0 MT 1L Benzin 60 HP ManualManual · HatchbackBenzin2.238,00 ₺ – 2.238,00 ₺51.367,50 ₺0,00 ₺79.749,50 ₺
1.0 MT 1L Benzin 60 HP ManualManual · HatchbackBenzin2.238,00 ₺ – 2.238,00 ₺50.226,00 ₺0,00 ₺78.608,00 ₺
1.0 MT 1L Benzin 75 HP ManualManual · HatchbackBenzin2.238,00 ₺ – 2.238,00 ₺53.650,50 ₺0,00 ₺82.032,50 ₺
1.0 MT 1L Benzin 75 HP ManualManual · HatchbackBenzin2.238,00 ₺ – 2.238,00 ₺50.226,00 ₺0,00 ₺78.608,00 ₺
1.0 MT Green tec 1L Benzin 60 HP ManualManual · HatchbackBenzin2.238,00 ₺ – 2.238,00 ₺46.801,50 ₺0,00 ₺75.183,50 ₺
1.0 MT Green Tec 1L Benzin 60 HP ManualManual · HatchbackBenzin2.238,00 ₺ – 2.238,00 ₺46.801,50 ₺0,00 ₺75.183,50 ₺
1.0 MT Green tec 1L Benzin 75 HP ManualManual · HatchbackBenzin2.238,00 ₺ – 2.238,00 ₺47.943,00 ₺0,00 ₺76.325,00 ₺
1.0 MT Green Tec 1L Benzin 75 HP ManualManual · HatchbackBenzin2.238,00 ₺ – 2.238,00 ₺46.801,50 ₺0,00 ₺75.183,50 ₺

Bu sayfa neden farklı?

Tek bir motoru değil, 2017 yılında bu modelde bulunan motor/versiyonları aynı kullanım senaryosunda karşılaştırır. Böylece motor seçiminin MTV, tüketim ve toplam yıllık gider üzerindeki etkisi doğrudan görülebilir.