Model-yıl maliyet merkezi • 2026
2016 Porsche Cayenne Yakıt Maliyeti
10 motor/versiyon için 15.000 km/yıl referans kullanımla hesaplanmış maliyet aralığı.
Yıllık nakit maliyet aralığı87.184,00 ₺ – 268.446,50 ₺
Yakıt / enerji aralığı38.811,00 ₺ – 134.240,40 ₺Versiyon ve tüketim değerine göre.
2016 Cayenne motor seçenekleri
| Motor / versiyon | Yakıt | MTV aralığı | Yakıt / enerji | Sigorta ref. | Yıllık toplam |
|---|---|---|---|---|---|
| 3.6 Tiptronic S AWD 3.6L Benzin 300 HP AutomaticAutomatic · Crossover | Benzin | 71.048,00 ₺ – 71.048,00 ₺ | 105.018,00 ₺ | 0,00 ₺ | 202.210,00 ₺ |
| 3.6L SIDI Automatic (S8)Automatic (S8) · Standard Sport Utility Vehicle 4WD | Benzin | 71.048,00 ₺ – 71.048,00 ₺ | 134.240,40 ₺ | 0,00 ₺ | 231.432,40 ₺ |
| 3.6L V6 8AT AWD (300 HP)8-speed automatic · | Benzin | 71.048,00 ₺ – 71.048,00 ₺ | 105.018,00 ₺ | 0,00 ₺ | 202.210,00 ₺ |
| Diesel 3.0 Tiptronic S AWD 3L Dizel 245 HP AutomaticAutomatic · Crossover | Dizel | 31.704,00 ₺ – 31.704,00 ₺ | 95.795,70 ₺ | 0,00 ₺ | 153.643,70 ₺ |
| GTS 3.6 Tiptronic S AWD 3.6L Benzin 440 HP AutomaticAutomatic · Crossover | Benzin | 71.048,00 ₺ – 71.048,00 ₺ | 111.867,00 ₺ | 0,00 ₺ | 209.059,00 ₺ |
| S 3.6 Tiptronic S AWD 3.6L Benzin 420 HP AutomaticAutomatic · Crossover | Benzin | 71.048,00 ₺ – 71.048,00 ₺ | 108.442,50 ₺ | 0,00 ₺ | 205.634,50 ₺ |
| S Diesel 4.2 Tiptronic S AWD 4.1L Dizel 385 HP AutomaticAutomatic · Crossover | Dizel | 101.555,00 ₺ – 101.555,00 ₺ | 110.724,90 ₺ | 0,00 ₺ | 238.423,90 ₺ |
| S E-Hybrid 3.0 Tiptronic S AWD 3L Hibrit 333 HP AutomaticAutomatic · Crossover | Hibrit | 31.704,00 ₺ – 31.704,00 ₺ | 38.811,00 ₺ | 0,00 ₺ | 96.659,00 ₺ |
| Turbo 4.8 Tiptronic S AWD 4.8L Benzin 520 HP AutomaticAutomatic · Crossover | Benzin | 101.555,00 ₺ – 101.555,00 ₺ | 127.848,00 ₺ | 0,00 ₺ | 255.547,00 ₺ |
| Turbo S 4.8 Tiptronic S AWD 4.8L Benzin 570 HP AutomaticAutomatic · Crossover | Benzin | 101.555,00 ₺ – 101.555,00 ₺ | 131.272,50 ₺ | 0,00 ₺ | 258.971,50 ₺ |
Bu sayfa neden farklı?
Tek bir motoru değil, 2016 yılında bu modelde bulunan motor/versiyonları aynı kullanım senaryosunda karşılaştırır. Böylece motor seçiminin MTV, tüketim ve toplam yıllık gider üzerindeki etkisi doğrudan görülebilir.