Model-yıl maliyet merkezi • 2026
2013 Mini Roadster MTV
12 motor/versiyon için 15.000 km/yıl referans kullanımla hesaplanmış maliyet aralığı.
Yıllık nakit maliyet aralığı80.163,50 ₺ – 122.025,50 ₺
Yakıt / enerji aralığı55.984,50 ₺ – 83.329,50 ₺Versiyon ve tüketim değerine göre.
2013 Roadster motor seçenekleri
| Motor / versiyon | Yakıt | MTV aralığı | Yakıt / enerji | Sigorta ref. | Yıllık toplam |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.6 AT 1.6L Benzin 122 HP AutomaticAutomatic · Roadster | Benzin | 3.077,00 ₺ – 3.077,00 ₺ | 75.339,00 ₺ | 0,00 ₺ | 104.560,00 ₺ |
| 1.6 AT 1.6L Benzin 184 HP AutomaticAutomatic · Roadster | Benzin | 3.077,00 ₺ – 3.077,00 ₺ | 82.188,00 ₺ | 0,00 ₺ | 111.409,00 ₺ |
| 1.6 MT 1.6L Benzin 122 HP ManualManual · Roadster | Benzin | 3.077,00 ₺ – 3.077,00 ₺ | 65.065,50 ₺ | 0,00 ₺ | 94.286,50 ₺ |
| 1.6 MT 1.6L Benzin 184 HP ManualManual · Roadster | Benzin | 3.077,00 ₺ – 3.077,00 ₺ | 66.207,00 ₺ | 0,00 ₺ | 95.428,00 ₺ |
| 1.6 MT 1.6L Benzin 211 HP ManualManual · Roadster | Benzin | 3.077,00 ₺ – 3.077,00 ₺ | 83.329,50 ₺ | 0,00 ₺ | 112.550,50 ₺ |
| Cooper 1.6L 6AT FWD (122 HP)6-speed automatic · | Benzin | 3.077,00 ₺ – 3.077,00 ₺ | 75.339,00 ₺ | 0,00 ₺ | 104.560,00 ₺ |
| Cooper 1.6L 6MT FWD (122 HP)6-speed manual · | Benzin | 3.077,00 ₺ – 3.077,00 ₺ | 65.065,50 ₺ | 0,00 ₺ | 94.286,50 ₺ |
| Cooper S 1.6L 6AT FWD (184 HP)6-speed automatic · | Benzin | 3.077,00 ₺ – 3.077,00 ₺ | 75.339,00 ₺ | 0,00 ₺ | 104.560,00 ₺ |
| Cooper S 1.6L 6MT FWD (184 HP)6-speed manual · | Benzin | 3.077,00 ₺ – 3.077,00 ₺ | 68.490,00 ₺ | 0,00 ₺ | 97.711,00 ₺ |
| Cooper SD 2.0L 6AT FWD (143 HP)6-speed automatic · | Dizel | 7.510,00 ₺ – 7.510,00 ₺ | 67.181,40 ₺ | 0,00 ₺ | 100.835,40 ₺ |
| Cooper SD 2.0L 6MT FWD (143 HP)6-speed manual · | Dizel | 7.510,00 ₺ – 7.510,00 ₺ | 55.984,50 ₺ | 0,00 ₺ | 89.638,50 ₺ |
| John Cooper Works 1.6L 6MT FWD (211 HP)6-speed manual · | Benzin | 3.077,00 ₺ – 3.077,00 ₺ | 83.329,50 ₺ | 0,00 ₺ | 112.550,50 ₺ |
Bu sayfa neden farklı?
Tek bir motoru değil, 2013 yılında bu modelde bulunan motor/versiyonları aynı kullanım senaryosunda karşılaştırır. Böylece motor seçiminin MTV, tüketim ve toplam yıllık gider üzerindeki etkisi doğrudan görülebilir.