Model-yıl maliyet merkezi • 2026

2020 Mercedes-Benz MERCEDES BENZ E-Klasse and predecessors MTV

13 motor/versiyon için 15.000 km/yıl referans kullanımla hesaplanmış maliyet aralığı.

Yıllık nakit maliyet aralığı46.536,00 ₺ – 168.416,50 ₺
Yakıt / enerji aralığı15.981,00 ₺ – 94.744,50 ₺Versiyon ve tüketim değerine göre.

2020 MERCEDES BENZ E-Klasse and predecessors motor seçenekleri

Motor / versiyonYakıtMTV aralığıYakıt / enerjiSigorta ref.Yıllık toplam
200 4MATIC 9AT AWD (197 HP)9-speed automatic (9G-TRONIC) · Hibrit13.886,00 ₺ – 15.147,00 ₺83.329,50 ₺0,00 ₺123.990,00 ₺
200 9AT RWD (183 HP)9-speed automatic (9G-TRONIC) · Benzin13.886,00 ₺ – 15.147,00 ₺67.348,50 ₺0,00 ₺108.009,00 ₺
200 9AT RWD (197 HP)9-speed automatic (9G-TRONIC) · Hibrit13.886,00 ₺ – 15.147,00 ₺78.763,50 ₺0,00 ₺119.424,00 ₺
220 d 4MATIC 9AT AWD (194 HP)9-speed automatic (9G-TRONIC) · Dizel13.886,00 ₺ – 15.147,00 ₺67.181,40 ₺0,00 ₺107.841,90 ₺
220 d 9AT RWD (194 HP)9-speed automatic (9G-TRONIC) · Dizel13.886,00 ₺ – 15.147,00 ₺60.960,90 ₺0,00 ₺101.621,40 ₺
220d 9AT RWD (194 HP)9-speed automatic (9G-TRONIC) · Dizel13.886,00 ₺ – 15.147,00 ₺53.496,30 ₺0,00 ₺94.156,80 ₺
300 9AT RWD (258 HP)9-speed automatic (9G-TRONIC) · Hibrit13.886,00 ₺ – 15.147,00 ₺81.046,50 ₺0,00 ₺121.707,00 ₺
300 de 4MATIC 9AT AWD (306 HP)9-speed automatic (9G-TRONIC) · Hibrit13.886,00 ₺ – 15.147,00 ₺15.981,00 ₺0,00 ₺56.641,50 ₺
300 de 9AT RWD (306 HP)9-speed automatic (9G-TRONIC) · Hibrit13.886,00 ₺ – 15.147,00 ₺15.981,00 ₺0,00 ₺56.641,50 ₺
300 e 9AT AWD (320 HP)9-speed automatic (9G-TRONIC) · Hibrit13.886,00 ₺ – 15.147,00 ₺21.688,50 ₺0,00 ₺62.349,00 ₺
350d 9AT RWD (258 HP)9-speed automatic (9G-TRONIC) · Dizel34.878,00 ₺ – 38.053,00 ₺68.425,50 ₺0,00 ₺131.035,00 ₺
400 d 9AT RWD (330 HP)9-speed automatic (9G-TRONIC) · Dizel34.878,00 ₺ – 38.053,00 ₺79.622,40 ₺0,00 ₺142.231,90 ₺
450 4MATIC 9AT AWD (367 HP)9-speed automatic (9G-TRONIC) · Hibrit34.878,00 ₺ – 38.053,00 ₺94.744,50 ₺0,00 ₺157.354,00 ₺

Bu sayfa neden farklı?

Tek bir motoru değil, 2020 yılında bu modelde bulunan motor/versiyonları aynı kullanım senaryosunda karşılaştırır. Böylece motor seçiminin MTV, tüketim ve toplam yıllık gider üzerindeki etkisi doğrudan görülebilir.