Model-yıl maliyet merkezi • 2026

2018 Mercedes-AMG C-Class Yakıt Maliyeti

12 motor/versiyon için 15.000 km/yıl referans kullanımla hesaplanmış maliyet aralığı.

Yıllık nakit maliyet aralığı142.867,00 ₺ – 236.181,50 ₺
Yakıt / enerji aralığı91.320,00 ₺ – 115.291,50 ₺Versiyon ve tüketim değerine göre.

2018 C-Class motor seçenekleri

Motor / versiyonYakıtMTV aralığıYakıt / enerjiSigorta ref.Yıllık toplam
3.0 V6 4MATIC 9AT (367 HP)9-speed automatic (9G-TRONIC) · Benzin34.878,00 ₺ – 38.053,00 ₺91.320,00 ₺0,00 ₺153.929,50 ₺
3.0 V6 4MATIC 9AT (367 HP)9-speed automatic (9G-TRONIC) · Benzin34.878,00 ₺ – 38.053,00 ₺92.461,50 ₺0,00 ₺155.071,00 ₺
3.0L V6 4MATIC 9AT (390 HP)9-speed automatic (9G-TRONIC) · Benzin34.878,00 ₺ – 38.053,00 ₺103.876,50 ₺0,00 ₺166.486,00 ₺
3.0L V6 9AT AWD (390 HP)9-Speed automatic (AMG SPEEDSHIFT MCT 9G · Benzin34.878,00 ₺ – 38.053,00 ₺108.442,50 ₺0,00 ₺171.052,00 ₺
4.0 V8 7AT (476 HP)7-speed automatic (AMG SPEEDSHIFT MCT) · Benzin78.152,00 ₺ – 85.271,00 ₺106.159,50 ₺0,00 ₺214.015,00 ₺
4.0 V8 7AT (476 HP)7-speed automatic (AMG SPEEDSHIFT MCT) · Benzin78.152,00 ₺ – 85.271,00 ₺101.593,50 ₺0,00 ₺209.449,00 ₺
4.0 V8 S 7AT (510 HP)7-speed automatic (AMG SPEEDSHIFT MCT) · Benzin78.152,00 ₺ – 85.271,00 ₺101.593,50 ₺0,00 ₺209.449,00 ₺
4.0 V8 S 7AT (510 HP)7-speed automatic (AMG SPEEDSHIFT MCT) · Benzin78.152,00 ₺ – 85.271,00 ₺101.593,50 ₺0,00 ₺209.449,00 ₺
4.0L V8 7AT RWD (476 HP)7-speed automatic (AMG SPEEDSHIFT MCT) · Benzin78.152,00 ₺ – 85.271,00 ₺95.886,00 ₺0,00 ₺203.741,50 ₺
4.0L V8 9G RWD (476 HP)9-Speed automatic (AMG SPEEDSHIFT MCT 9G · Benzin78.152,00 ₺ – 85.271,00 ₺115.291,50 ₺0,00 ₺223.147,00 ₺
4.0L V8 9G RWD (510 HP)9-Speed automatic (AMG SPEEDSHIFT MCT 9G · Benzin78.152,00 ₺ – 85.271,00 ₺115.291,50 ₺0,00 ₺223.147,00 ₺
S 4.0L V8 7AT RWD (510 HP)7-speed automatic (AMG SPEEDSHIFT MCT) · Benzin78.152,00 ₺ – 85.271,00 ₺95.886,00 ₺0,00 ₺203.741,50 ₺

Bu sayfa neden farklı?

Tek bir motoru değil, 2018 yılında bu modelde bulunan motor/versiyonları aynı kullanım senaryosunda karşılaştırır. Böylece motor seçiminin MTV, tüketim ve toplam yıllık gider üzerindeki etkisi doğrudan görülebilir.