Model-yıl maliyet merkezi • 2026

2016 Land Rover Discovery Yakıt Maliyeti

13 motor/versiyon için 15.000 km/yıl referans kullanımla hesaplanmış maliyet aralığı.

Yıllık nakit maliyet aralığı108.915,40 ₺ – 204.303,00 ₺
Yakıt / enerji aralığı79.622,40 ₺ – 136.980,00 ₺Versiyon ve tüketim değerine göre.

2016 Discovery motor seçenekleri

Motor / versiyonYakıtMTV aralığıYakıt / enerjiSigorta ref.Yıllık toplam
2.0 SD4 AT 4WD 2L Dizel 240 HP AutomaticAutomatic · CrossoverDizel12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺79.622,40 ₺0,00 ₺118.390,40 ₺
2.0 Si4 AT 4WD 2L Benzin 300 HP AutomaticAutomatic · CrossoverBenzin12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺107.301,00 ₺0,00 ₺146.069,00 ₺
2.0 TD4 AT 4WD 2L Dizel 180 HP AutomaticAutomatic · CrossoverDizel12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺109.480,80 ₺0,00 ₺148.248,80 ₺
3.0 SCV6 AT 4WD 3L Benzin 340 HP AutomaticAutomatic · CrossoverBenzin31.704,00 ₺ – 31.704,00 ₺136.980,00 ₺0,00 ₺194.828,00 ₺
3.0 SD6 AT 4WD 3L Dizel 306 HP AutomaticAutomatic · CrossoverDizel31.704,00 ₺ – 31.704,00 ₺93.307,50 ₺0,00 ₺151.155,50 ₺
3.0 SDV6 4WD AT 3L Dizel 256 HP AutomaticAutomatic · CrossoverDizel31.704,00 ₺ – 31.704,00 ₺109.480,80 ₺0,00 ₺167.328,80 ₺
3.0 SDV6 AT 4WD 3L Dizel 249 HP AutomaticAutomatic · CrossoverDizel31.704,00 ₺ – 31.704,00 ₺109.480,80 ₺0,00 ₺167.328,80 ₺
3.0 SDV6 AT 4WD 3L Dizel 249 HP AutomaticAutomatic · CrossoverDizel31.704,00 ₺ – 31.704,00 ₺93.307,50 ₺0,00 ₺151.155,50 ₺
3.0 SiV6 AT 4WD 3L Benzin 340 HP AutomaticAutomatic · CrossoverBenzin31.704,00 ₺ – 31.704,00 ₺124.423,50 ₺0,00 ₺182.271,50 ₺
3.0 TDV6 AT 4WD 3L Dizel 211 HP AutomaticAutomatic · CrossoverDizel31.704,00 ₺ – 31.704,00 ₺109.480,80 ₺0,00 ₺167.328,80 ₺
3.0 TDV6 AT 4WD 3L Dizel 249 HP AutomaticAutomatic · CrossoverDizel31.704,00 ₺ – 31.704,00 ₺109.480,80 ₺0,00 ₺167.328,80 ₺
3.0L SCV6 8AT (340 HP)8-speed automatic · Benzin31.704,00 ₺ – 31.704,00 ₺91.320,00 ₺0,00 ₺149.168,00 ₺
3.0L SDV6 8AT (256 HP)8-speed automatic · Dizel31.704,00 ₺ – 31.704,00 ₺99.528,00 ₺0,00 ₺157.376,00 ₺

Bu sayfa neden farklı?

Tek bir motoru değil, 2016 yılında bu modelde bulunan motor/versiyonları aynı kullanım senaryosunda karşılaştırır. Böylece motor seçiminin MTV, tüketim ve toplam yıllık gider üzerindeki etkisi doğrudan görülebilir.