Model-yıl maliyet merkezi • 2026
2013 Jeep Wrangler Yakıt Maliyeti
12 motor/versiyon için 15.000 km/yıl referans kullanımla hesaplanmış maliyet aralığı.
Yıllık nakit maliyet aralığı122.044,10 ₺ – 199.737,00 ₺
Yakıt / enerji aralığı88.331,10 ₺ – 132.414,00 ₺Versiyon ve tüketim değerine göre.
2013 Wrangler motor seçenekleri
| Motor / versiyon | Yakıt | MTV aralığı | Yakıt / enerji | Sigorta ref. | Yıllık toplam |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.8 TD AT 2.8L Dizel 200 HP AutomaticAutomatic · Crossover | Dizel | 17.044,00 ₺ – 17.044,00 ₺ | 109.480,80 ₺ | 0,00 ₺ | 152.668,80 ₺ |
| 2.8 TD MT 2.8L Dizel 200 HP ManualManual · Crossover | Dizel | 17.044,00 ₺ – 17.044,00 ₺ | 106.992,60 ₺ | 0,00 ₺ | 150.180,60 ₺ |
| 2.8L CRD 5AT AWD (177 HP)5-speed automatic · | Dizel | 17.044,00 ₺ – 17.044,00 ₺ | 120.677,70 ₺ | 0,00 ₺ | 163.865,70 ₺ |
| 2.8L CRD 5AT AWD (200 HP)5-speed automatic · | Dizel | 17.044,00 ₺ – 17.044,00 ₺ | 106.992,60 ₺ | 0,00 ₺ | 150.180,60 ₺ |
| 2.8L CRD 6MT (200 HP)6-speed manual · | Dizel | 17.044,00 ₺ – 17.044,00 ₺ | 88.331,10 ₺ | 0,00 ₺ | 131.519,10 ₺ |
| 2.8L CRD 6MT AWD (177 HP)6-speed manual · | Dizel | 17.044,00 ₺ – 17.044,00 ₺ | 123.165,90 ₺ | 0,00 ₺ | 166.353,90 ₺ |
| 3.6 AT 3.6L Benzin 284 HP AutomaticAutomatic · Crossover | Benzin | 31.704,00 ₺ – 31.704,00 ₺ | 128.989,50 ₺ | 0,00 ₺ | 186.837,50 ₺ |
| 3.6 AT 3.6L Benzin 286 HP AutomaticAutomatic · Crossover | Benzin | 31.704,00 ₺ – 31.704,00 ₺ | 122.140,50 ₺ | 0,00 ₺ | 179.988,50 ₺ |
| 3.6L V6 5AT AWD (284 HP)5-speed automatic · | Benzin | 31.704,00 ₺ – 31.704,00 ₺ | 128.989,50 ₺ | 0,00 ₺ | 186.837,50 ₺ |
| 3.8L 4AT AWD (198 HP)4-speed automatic · | Benzin | 31.704,00 ₺ – 31.704,00 ₺ | 132.414,00 ₺ | 0,00 ₺ | 190.262,00 ₺ |
| 3.8L V6 4AT AWD (198 HP)4-speed automatic · | Benzin | 31.704,00 ₺ – 31.704,00 ₺ | 132.414,00 ₺ | 0,00 ₺ | 190.262,00 ₺ |
| 3.8L V6 6MT AWD (198 HP)6-speed manual · | Benzin | 31.704,00 ₺ – 31.704,00 ₺ | 131.272,50 ₺ | 0,00 ₺ | 189.120,50 ₺ |
Bu sayfa neden farklı?
Tek bir motoru değil, 2013 yılında bu modelde bulunan motor/versiyonları aynı kullanım senaryosunda karşılaştırır. Böylece motor seçiminin MTV, tüketim ve toplam yıllık gider üzerindeki etkisi doğrudan görülebilir.