Model-yıl maliyet merkezi • 2026

2017 Ford C-Max MTV

15 motor/versiyon için 15.000 km/yıl referans kullanımla hesaplanmış maliyet aralığı.

Yıllık nakit maliyet aralığı68.298,80 ₺ – 114.170,50 ₺
Yakıt / enerji aralığı47.275,80 ₺ – 74.197,50 ₺Versiyon ve tüketim değerine göre.

2017 C-Max motor seçenekleri

Motor / versiyonYakıtMTV aralığıYakıt / enerjiSigorta ref.Yıllık toplam
1.0L EcoBoost 6MT FWD (100 HP)6-speed manual · Benzin2.238,00 ₺ – 2.238,00 ₺58.216,50 ₺0,00 ₺86.598,50 ₺
1.0L EcoBoost 6MT FWD (125 HP)6-speed manual · Benzin2.238,00 ₺ – 2.238,00 ₺58.216,50 ₺0,00 ₺86.598,50 ₺
1.5L EcoBoost 6AT FWD (150 HP)6-speed automatic · Benzin4.354,00 ₺ – 4.354,00 ₺74.197,50 ₺0,00 ₺104.695,50 ₺
1.5L EcoBoost 6AT FWD (182 HP)6-speed automatic · Benzin4.354,00 ₺ – 4.354,00 ₺74.197,50 ₺0,00 ₺104.695,50 ₺
1.5L EcoBoost 6MT FWD (150 HP)6-speed manual · Benzin4.354,00 ₺ – 4.354,00 ₺69.631,50 ₺0,00 ₺100.129,50 ₺
1.5L TDCi 6AT FWD (120 HP)6-speed automatic · Dizel4.354,00 ₺ – 4.354,00 ₺54.740,40 ₺0,00 ₺85.238,40 ₺
1.5L TDCi 6MT FWD (120 HP)6-speed manual · Dizel4.354,00 ₺ – 4.354,00 ₺51.008,10 ₺0,00 ₺81.506,10 ₺
1.5L TDCi 6MT FWD (95 HP)6-speed manual · Dizel4.354,00 ₺ – 4.354,00 ₺51.008,10 ₺0,00 ₺81.506,10 ₺
1.5L TDCi ECOnetic 6MT FWD (105 HP)6-speed manual · Dizel4.354,00 ₺ – 4.354,00 ₺47.275,80 ₺0,00 ₺77.773,80 ₺
1.6L TDCi 6MT FWD (115 HP)6-Speed manual · Dizel4.354,00 ₺ – 4.354,00 ₺55.984,50 ₺0,00 ₺86.482,50 ₺
1.6L Ti-VCT 5MT FWD (117 HP)5-speed manual · CNG4.354,00 ₺ – 4.354,00 ₺52.509,00 ₺0,00 ₺83.007,00 ₺
1.6L Ti-VCT 5MT FWD (85 HP)5-speed manual · Benzin4.354,00 ₺ – 4.354,00 ₺73.056,00 ₺0,00 ₺103.554,00 ₺
2.0L TDCi 6AT FWD (150 HP)6-speed automatic · Dizel12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺59.716,80 ₺0,00 ₺98.484,80 ₺
2.0L TDCi 6AT FWD (170 HP)6-speed automatic · Dizel12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺59.716,80 ₺0,00 ₺98.484,80 ₺
2.0L TDCi 6MT FWD (150 HP)6-speed manual · Dizel12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺54.740,40 ₺0,00 ₺93.508,40 ₺

Bu sayfa neden farklı?

Tek bir motoru değil, 2017 yılında bu modelde bulunan motor/versiyonları aynı kullanım senaryosunda karşılaştırır. Böylece motor seçiminin MTV, tüketim ve toplam yıllık gider üzerindeki etkisi doğrudan görülebilir.