Model-yıl maliyet merkezi • 2026
2018 Dodge Journey MTV
11 motor/versiyon için 15.000 km/yıl referans kullanımla hesaplanmış maliyet aralığı.
Yıllık nakit maliyet aralığı111.421,50 ₺ – 262.436,00 ₺
Yakıt / enerji aralığı80.866,50 ₺ – 141.546,00 ₺Versiyon ve tüketim değerine göre.
2018 Journey motor seçenekleri
| Motor / versiyon | Yakıt | MTV aralığı | Yakıt / enerji | Sigorta ref. | Yıllık toplam |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.0 d AMT 2L Dizel 170 HP robotrobot · Crossover | Dizel | 13.886,00 ₺ – 15.147,00 ₺ | 87.087,00 ₺ | 0,00 ₺ | 127.747,50 ₺ |
| 2.0 d MT 2L Dizel 170 HP ManualManual · Crossover | Dizel | 13.886,00 ₺ – 15.147,00 ₺ | 80.866,50 ₺ | 0,00 ₺ | 121.527,00 ₺ |
| 2.4 AT 2.4L Benzin 175 HP AutomaticAutomatic · Crossover | Benzin | 20.874,00 ₺ – 22.768,00 ₺ | 127.848,00 ₺ | 0,00 ₺ | 175.813,00 ₺ |
| 2.4L Automatic 4-spdAutomatic 4-spd · Small Sport Utility Vehicle 2WD | Benzin | 20.874,00 ₺ – 22.768,00 ₺ | 127.848,00 ₺ | 0,00 ₺ | 175.813,00 ₺ |
| 2.4L DOHC 4AT FWD (173 HP)4-speed automatic · | Benzin | 20.874,00 ₺ – 22.768,00 ₺ | 122.140,50 ₺ | 0,00 ₺ | 170.105,50 ₺ |
| 3.6 AT 3.6L Benzin 287 HP AutomaticAutomatic · Crossover | Benzin | 78.152,00 ₺ – 85.271,00 ₺ | 134.697,00 ₺ | 0,00 ₺ | 242.552,50 ₺ |
| 3.6 AT AWD 3.6L Benzin 280 HP AutomaticAutomatic · Crossover | Benzin | 78.152,00 ₺ – 85.271,00 ₺ | 128.989,50 ₺ | 0,00 ₺ | 236.845,00 ₺ |
| 3.6 AT AWD 3.6L Benzin 287 HP AutomaticAutomatic · Crossover | Benzin | 78.152,00 ₺ – 85.271,00 ₺ | 141.546,00 ₺ | 0,00 ₺ | 249.401,50 ₺ |
| 3.6L FFV Automatic 6-spdAutomatic 6-spd · Small Sport Utility Vehicle 2WD | Benzin | 78.152,00 ₺ – 85.271,00 ₺ | 141.317,70 ₺ | 0,00 ₺ | 249.173,20 ₺ |
| 3.6L V6 6AT AWD (283 HP)6-speed automatic · | Benzin | 78.152,00 ₺ – 85.271,00 ₺ | 141.546,00 ₺ | 0,00 ₺ | 249.401,50 ₺ |
| 3.6L V6 6AT FWD (283 HP)6-speed automatic · | Benzin | 78.152,00 ₺ – 85.271,00 ₺ | 134.697,00 ₺ | 0,00 ₺ | 242.552,50 ₺ |
Bu sayfa neden farklı?
Tek bir motoru değil, 2018 yılında bu modelde bulunan motor/versiyonları aynı kullanım senaryosunda karşılaştırır. Böylece motor seçiminin MTV, tüketim ve toplam yıllık gider üzerindeki etkisi doğrudan görülebilir.