Model-yıl maliyet merkezi • 2026

2015 Dacia Sandero Yakıt Maliyeti

14 motor/versiyon için 15.000 km/yıl referans kullanımla hesaplanmış maliyet aralığı.

Yıllık nakit maliyet aralığı64.533,60 ₺ – 122.920,50 ₺
Yakıt / enerji aralığı44.787,60 ₺ – 85.612,50 ₺Versiyon ve tüketim değerine göre.

2015 Sandero motor seçenekleri

Motor / versiyonYakıtMTV aralığıYakıt / enerjiSigorta ref.Yıllık toplam
0.9 TCe Easy-R 0.9L Benzin 97 HP robotrobot · HatchbackBenzin1.689,00 ₺ – 1.689,00 ₺55.933,50 ₺0,00 ₺83.766,50 ₺
0.9 TCe LPG MT 0.9L Benzin 90 HP ManualManual · HatchbackBenzin1.689,00 ₺ – 1.689,00 ₺73.056,00 ₺0,00 ₺100.889,00 ₺
0.9 TCe MT 0.9L Benzin 90 HP ManualManual · HatchbackBenzin1.689,00 ₺ – 1.689,00 ₺59.358,00 ₺0,00 ₺87.191,00 ₺
0.9 TCe MT 0.9L Benzin 97 HP ManualManual · HatchbackBenzin1.689,00 ₺ – 1.689,00 ₺55.933,50 ₺0,00 ₺83.766,50 ₺
0.9L TCe 5MT FWD (90 HP)5-speed manual · Benzin1.689,00 ₺ – 1.689,00 ₺60.499,50 ₺0,00 ₺88.332,50 ₺
1.2 16V LPG MT 1.1L Benzin 72 HP ManualManual · HatchbackBenzin1.689,00 ₺ – 1.689,00 ₺85.612,50 ₺0,00 ₺113.445,50 ₺
1.2 16V MT 1.1L Benzin 75 HP ManualManual · HatchbackBenzin1.689,00 ₺ – 1.689,00 ₺66.207,00 ₺0,00 ₺94.040,00 ₺
1.2L 16v 5MT FWD (75 HP)5-speed manual · Benzin1.689,00 ₺ – 1.689,00 ₺67.348,50 ₺0,00 ₺95.181,50 ₺
1.2L 16V LPG 5MT FWD (75 HP)5-speed manual · CNG1.689,00 ₺ – 1.689,00 ₺85.612,50 ₺0,00 ₺113.445,50 ₺
1.5 dCi Easy-R 1.5L Dizel 90 HP robotrobot · HatchbackDizel3.077,00 ₺ – 3.077,00 ₺44.787,60 ₺0,00 ₺74.008,60 ₺
1.5 dCi MT 1.5L Dizel 75 HP ManualManual · HatchbackDizel3.077,00 ₺ – 3.077,00 ₺47.275,80 ₺0,00 ₺76.496,80 ₺
1.5 dCi MT 1.5L Dizel 90 HP ManualManual · HatchbackDizel3.077,00 ₺ – 3.077,00 ₺47.275,80 ₺0,00 ₺76.496,80 ₺
1.5L dCI 5MT FWD (75 HP)5-speed manual · Dizel3.077,00 ₺ – 3.077,00 ₺48.519,90 ₺0,00 ₺77.740,90 ₺
1.5L dCI 5MT FWD (90 HP)5-speed manual · Dizel3.077,00 ₺ – 3.077,00 ₺48.519,90 ₺0,00 ₺77.740,90 ₺

Bu sayfa neden farklı?

Tek bir motoru değil, 2015 yılında bu modelde bulunan motor/versiyonları aynı kullanım senaryosunda karşılaştırır. Böylece motor seçiminin MTV, tüketim ve toplam yıllık gider üzerindeki etkisi doğrudan görülebilir.