Model-yıl maliyet merkezi • 2026
2019 Dacia Sandero Stepway Yakıt Maliyeti
5 motor/versiyon için 15.000 km/yıl referans kullanımla hesaplanmış maliyet aralığı.
Yıllık nakit maliyet aralığı68.298,80 ₺ – 98.067,60 ₺
Yakıt / enerji aralığı47.275,80 ₺ – 58.216,50 ₺Versiyon ve tüketim değerine göre.
2019 Sandero Stepway motor seçenekleri
| Motor / versiyon | Yakıt | MTV aralığı | Yakıt / enerji | Sigorta ref. | Yıllık toplam |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.9L TCe 5AT FWD (90 HP)5-speed automatic · | Benzin | 2.238,00 ₺ – 2.693,00 ₺ | 58.216,50 ₺ | 0,00 ₺ | 86.826,00 ₺ |
| 0.9L TCe 5MT FWD (90 HP)5-speed manual · | Benzin | 2.238,00 ₺ – 2.693,00 ₺ | 58.216,50 ₺ | 0,00 ₺ | 86.826,00 ₺ |
| 1.5L dCi 5AT FWD (90 HP)5-speed automatic · | Dizel | 4.354,00 ₺ – 5.220,00 ₺ | 47.275,80 ₺ | 0,00 ₺ | 78.206,80 ₺ |
| 1.5L dCi 5MT FWD (90 HP)5-speed manual · | Dizel | 4.354,00 ₺ – 5.220,00 ₺ | 47.275,80 ₺ | 0,00 ₺ | 78.206,80 ₺ |
| 1.5L dCi 5MT FWD (95 HP)5-speed automatic · | Dizel | 4.354,00 ₺ – 5.220,00 ₺ | 57.228,60 ₺ | 0,00 ₺ | 88.159,60 ₺ |
Bu sayfa neden farklı?
Tek bir motoru değil, 2019 yılında bu modelde bulunan motor/versiyonları aynı kullanım senaryosunda karşılaştırır. Böylece motor seçiminin MTV, tüketim ve toplam yıllık gider üzerindeki etkisi doğrudan görülebilir.