Model-yıl maliyet merkezi • 2026
2019 Citroën C4 MTV
13 motor/versiyon için 15.000 km/yıl referans kullanımla hesaplanmış maliyet aralığı.
Yıllık nakit maliyet aralığı65.810,60 ₺ – 121.885,50 ₺
Yakıt / enerji aralığı44.787,60 ₺ – 81.046,50 ₺Versiyon ve tüketim değerine göre.
2019 C4 motor seçenekleri
| Motor / versiyon | Yakıt | MTV aralığı | Yakıt / enerji | Sigorta ref. | Yıllık toplam |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.2 MT 1.2L Benzin 110 HP ManualManual · | Benzin | 2.238,00 ₺ – 2.693,00 ₺ | 54.792,00 ₺ | 0,00 ₺ | 83.401,50 ₺ |
| 1.2 MT 1.2L Benzin 130 HP ManualManual · | Benzin | 2.238,00 ₺ – 2.693,00 ₺ | 53.650,50 ₺ | 0,00 ₺ | 82.260,00 ₺ |
| 1.4 MT 1.4L Benzin 95 HP ManualManual · | Benzin | 4.354,00 ₺ – 5.220,00 ₺ | 69.631,50 ₺ | 0,00 ₺ | 100.562,50 ₺ |
| 1.6 AT 1.6L Benzin 120 HP AutomaticAutomatic · | Benzin | 4.354,00 ₺ – 5.220,00 ₺ | 78.763,50 ₺ | 0,00 ₺ | 109.694,50 ₺ |
| 1.6 AT 1.6L Dizel 112 HP AutomaticAutomatic · | Dizel | 4.354,00 ₺ – 5.220,00 ₺ | 47.275,80 ₺ | 0,00 ₺ | 78.206,80 ₺ |
| 1.6 HDi MT 1.6L Dizel 114 HP ManualManual · Sedan | Dizel | 4.354,00 ₺ – 5.220,00 ₺ | 59.716,80 ₺ | 0,00 ₺ | 90.647,80 ₺ |
| 1.6 MT 1.6L Benzin 120 HP ManualManual · | Benzin | 4.354,00 ₺ – 5.220,00 ₺ | 70.773,00 ₺ | 0,00 ₺ | 101.704,00 ₺ |
| 1.6 MT 1.6L Dizel 100 HP ManualManual · | Dizel | 4.354,00 ₺ – 5.220,00 ₺ | 44.787,60 ₺ | 0,00 ₺ | 75.718,60 ₺ |
| 1.6 MT 1.6L Dizel 112 HP ManualManual · | Dizel | 4.354,00 ₺ – 5.220,00 ₺ | 47.275,80 ₺ | 0,00 ₺ | 78.206,80 ₺ |
| 1.6 MT 1.6L Dizel 92 HP ManualManual · | Dizel | 4.354,00 ₺ – 5.220,00 ₺ | 51.008,10 ₺ | 0,00 ₺ | 81.939,10 ₺ |
| 1.6 THP AT 1.6L Benzin 150 HP AutomaticAutomatic · Sedan | Benzin | 4.354,00 ₺ – 5.220,00 ₺ | 74.197,50 ₺ | 0,00 ₺ | 105.128,50 ₺ |
| 1.6 VTi AT 1.6L Benzin 116 HP AutomaticAutomatic · Sedan | Benzin | 4.354,00 ₺ – 5.220,00 ₺ | 75.339,00 ₺ | 0,00 ₺ | 106.270,00 ₺ |
| 1.6 VTi MT 1.6L Benzin 116 HP ManualManual · Sedan | Benzin | 4.354,00 ₺ – 5.220,00 ₺ | 81.046,50 ₺ | 0,00 ₺ | 111.977,50 ₺ |
Bu sayfa neden farklı?
Tek bir motoru değil, 2019 yılında bu modelde bulunan motor/versiyonları aynı kullanım senaryosunda karşılaştırır. Böylece motor seçiminin MTV, tüketim ve toplam yıllık gider üzerindeki etkisi doğrudan görülebilir.