Model-yıl maliyet merkezi • 2026

2011 BMW M3 Yakıt Maliyeti

14 motor/versiyon için 15.000 km/yıl referans kullanımla hesaplanmış maliyet aralığı.

Yıllık nakit maliyet aralığı157.141,00 ₺ – 216.043,50 ₺
Yakıt / enerji aralığı127.848,00 ₺ – 167.800,50 ₺Versiyon ve tüketim değerine göre.

2011 M3 motor seçenekleri

Motor / versiyonYakıtMTV aralığıYakıt / enerjiSigorta ref.Yıllık toplam
4.0 DCT 4L Benzin 420 HP robotrobot · SedanBenzin12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺135.838,50 ₺0,00 ₺174.606,50 ₺
4.0 M-DCT 4L Benzin 414 HP robotrobot · SedanBenzin12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺167.800,50 ₺0,00 ₺206.568,50 ₺
4.0 MT 4L Benzin 414 HP ManualManual · SedanBenzin12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺167.800,50 ₺0,00 ₺206.568,50 ₺
4.0 MT 4L Benzin 420 HP ManualManual · SedanBenzin12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺141.546,00 ₺0,00 ₺180.314,00 ₺
4.0L V8 6MT RWD (420 HP)6-manual speed · Benzin12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺144.970,50 ₺0,00 ₺183.738,50 ₺
4.0L V8 6MT RWD (420 HP)6-speed manual · Benzin12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺141.546,00 ₺0,00 ₺180.314,00 ₺
4.0L V8 6MT RWD (420 HP)6-manual speed · Benzin12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺141.546,00 ₺0,00 ₺180.314,00 ₺
4.0L V8 6MT RWD (420 HP)6-manual speed · Benzin12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺141.546,00 ₺0,00 ₺180.314,00 ₺
4.0L V8 7AT RWD (420 HP)7-speed automatic M DCT · Benzin12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺140.404,50 ₺0,00 ₺179.172,50 ₺
4.0L V8 7AT RWD (420 HP)7-automatic speed dual clutch · Benzin12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺127.848,00 ₺0,00 ₺166.616,00 ₺
4.0L V8 7AT RWD (420 HP)seven-speed M Double-Clutch Gearbox with · Benzin12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺127.848,00 ₺0,00 ₺166.616,00 ₺
4.0L V8 7AT RWD (420 HP)7- automatic speed M DCT · Benzin12.624,00 ₺ – 12.624,00 ₺127.848,00 ₺0,00 ₺166.616,00 ₺
4.4L V8 7AT RWD (450 HP)7-speed automatic (M DKG Drivelogic) · Benzin17.705,00 ₺ – 17.705,00 ₺144.970,50 ₺0,00 ₺188.819,50 ₺
GTS 4.4L V8 7AT RWD (450 HP)7-automatic speed dual clutch · Benzin17.705,00 ₺ – 17.705,00 ₺144.970,50 ₺0,00 ₺188.819,50 ₺

Bu sayfa neden farklı?

Tek bir motoru değil, 2011 yılında bu modelde bulunan motor/versiyonları aynı kullanım senaryosunda karşılaştırır. Böylece motor seçiminin MTV, tüketim ve toplam yıllık gider üzerindeki etkisi doğrudan görülebilir.