Model-yıl maliyet merkezi • 2026

2024 Audi Q3 Yakıt Maliyeti

13 motor/versiyon için 15.000 km/yıl referans kullanımla hesaplanmış maliyet aralığı.

Yıllık nakit maliyet aralığı93.485,50 ₺ – 156.440,50 ₺
Yakıt / enerji aralığı60.960,90 ₺ – 87.895,50 ₺Versiyon ve tüketim değerine göre.

2024 Q3 motor seçenekleri

Motor / versiyonYakıtMTV aralığıYakıt / enerjiSigorta ref.Yıllık toplam
1.5L TFSI 6MT FWD (150 HP)6-Speed manual · Benzin10.016,00 ₺ – 12.028,00 ₺71.914,50 ₺0,00 ₺108.532,50 ₺
1.5L TFSI S tronic 7AT FWD (150 HP)7-speed automatic (S TRONIC) · Hibrit30.679,00 ₺ – 33.474,00 ₺63.924,00 ₺0,00 ₺121.596,50 ₺
1.5L TFSI S tronic 7AT FWD (150 HP)7-speed automatic S-Tronic · Benzin10.016,00 ₺ – 12.028,00 ₺67.348,50 ₺0,00 ₺103.966,50 ₺
2.0L TDI quattro 6MT AWD (150 HP)6-Speed manual · Dizel30.679,00 ₺ – 33.474,00 ₺70.913,70 ₺0,00 ₺128.586,20 ₺
2.0L TDI quattro S tronic 7AT AWD (190 HP)7-speed automatic (S TRONIC) · Dizel30.679,00 ₺ – 33.474,00 ₺69.669,60 ₺0,00 ₺127.342,10 ₺
2.0L TDI S tronic 7AT FWD (150 HP)7-speed automatic (S TRONIC) · Dizel30.679,00 ₺ – 33.474,00 ₺60.960,90 ₺0,00 ₺118.633,40 ₺
2.0L TFSI quattro S tronic 7AT AWD (190 HP)7-speed automatic S-Tronic · Benzin30.679,00 ₺ – 33.474,00 ₺85.612,50 ₺0,00 ₺143.285,00 ₺
2.0L TFSI quattro S tronic 7AT AWD (230 HP)7-speed automatic S-Tronic · Benzin30.679,00 ₺ – 33.474,00 ₺86.754,00 ₺0,00 ₺144.426,50 ₺
2.0L TFSI quattro S tronic 7AT AWD (230 HP)7-speed automatic S-Tronic · Benzin30.679,00 ₺ – 33.474,00 ₺87.895,50 ₺0,00 ₺145.568,00 ₺
35 TDI S tronic 6MT AWD (150 HP)6-Speed manual · Dizel30.679,00 ₺ – 33.474,00 ₺68.425,50 ₺0,00 ₺126.098,00 ₺
35 TDI S tronic 7AT FWD (150 HP)7-speed automatic S-Tronic · Dizel30.679,00 ₺ – 33.474,00 ₺60.960,90 ₺0,00 ₺118.633,40 ₺
35 TFSI 6MT FWD (150 HP)6-Speed manual · Benzin30.679,00 ₺ – 33.474,00 ₺65.065,50 ₺0,00 ₺122.738,00 ₺
40 TDI 7AT FWD (190 HP)7-speed automatic S tronic · Dizel30.679,00 ₺ – 33.474,00 ₺68.425,50 ₺0,00 ₺126.098,00 ₺

Bu sayfa neden farklı?

Tek bir motoru değil, 2024 yılında bu modelde bulunan motor/versiyonları aynı kullanım senaryosunda karşılaştırır. Böylece motor seçiminin MTV, tüketim ve toplam yıllık gider üzerindeki etkisi doğrudan görülebilir.